המרכז הישראלי לעיצוב עסקים

 המרכז הישראלי לעיצוב עסקים נוסד ב-1997 כחברה לייעוץ עסקי, תכנון ועיצוב פנים אשר הובילה את תחום שירותי העיצוב לצרכנים פרטיים ועסקיים והפכה אותם ברי השגה לכל בית בישראל. במשך השנים הראשונות זכינו לשרת מאות לקוחות בסקטור הפרטי במתן שירותי עיצוב פנים, עיצוב ריהוט פנים ומטבחים, עיצוב פנים לעסקים וחללי מכירה קמעונאיים.

הגישה של המרכז הייתה לאפשר שירותי עיצוב לכל לקוח באשר הוא, להתאים את סביבת מגוריו לצרכיו וליצור בשיתוף עמו סביבה ארגונומית ומעוצבת במחירים הוגנים ומותאמים לכל כיס. כל זאת במטרה להעצים את השימוש במעצבי פנים ולייצר סביבה מעוצבת יותר. המרכז הישראלי לעיצוב עסקים העניק שירותי עיצוב גם לחברות מסחריות באמצעות מיקור חוץ תוך הדרכת מעצבים בשיטות העבודה והדרכה בנושאי שיווק.

הקונספט של המרכז הישראלי לעיצוב עסקים הוא לשלב מעצבים יצירתיים ומובילים שיש בידם גם הבנה והשכלה בתחום המסחרי. המרכז בוחר בקפדנות את עובדיו ואת נותני שירותיו ולא דוגל בפרסום במדיה אלא בפרסום אורגני וממליצים.
אנו מובילים את תחום העיצוב ואת כל הקשור בבניית תדמית - החל מעיצוב לוגו ועד לתכנון מרכז קניות. אנו מאמינים כי יש לתת שירות הוגן, מקצועי וזהה לכל בית עסק, בין אם הוא קטן או גדול.

עיצוב מדעי הוא לתכנן ולעצב את בית העסק שלך כך שימכור יותר ושידבר אל הלקוחות הפוטנציאלים שלך. לא תמיד הרעיון העיצובי והחלום שיש ללקוח יכול לשמש את צרכי העסק.

לאור העובדה שמדי שנה נסגרים כ-45,000 בתי עסק בישראל מסיבות שונות, החל מניהול פיננסי כושל או בשל אי הכרת התחום, אנו פועלים על מנת לכוון את היזמים ואת בעלי העסקים לתכנון נכון ומדויק, המותאם לקהל היעד. עבודה זאת נעשית בשילוב צוות הניהול והיזמים על מנת ליצור גם סביבת עבודה נוחה ומכירתית.

המכון לחקר הקמעונאות עובד בשיתוף פעולה מלא עם המרכז הישראלי לעיצוב עסקים.

שתפו: