ליווי ואימון מקצועי

ליווי ואימון מקצועי

 ניהול עסק זוהי משימה לא פשוטה. בין אם מדובר בניהול עסק קטן או בשליטה בארגון ענק - האחריות המלווה את המנהל/ת היא רבה וקריטית. לעתים רבות יחוש בעל העסק או המנכ"ל "בודד בפסגה", בהיותו נאלץ להתמודד לבדו מול גורמים רבים, החל מרשויות החוק למיניהן ועד לאחרון העובדים. את ההחלטות הקריטיות יהיה עליו לקבל לבדו וכמו כן להתמודד באופן יומיומי בסביבה עסקית הישרדותית – לרוב ללא שותף ו/או אוזן קשבת ויד מנחה.

במכון לחקר הקמעונאות אנחנו מלווים בעלי עסקים ומנכ"לים באופן מקיף, החל מליווי בכירים בהשתלבות בארגון חדש, דרך ליווי בעלי עסקים חדשים שנחשפים למציאות חדשה ועד לליווי אישי ודיסקרטי בטרם קבלת החלטות ולצורך בחינת הארגון ועובדיו. הליווי נעשה באופן שבו אנחנו נמצאים לשירותו של המנהל/ת בכל עת ומספקים לו/ה ייעוץ בתהליכים מורכבים ופשוטים כאחד. כך למשל נלווה מנהלים בתהליך הסבת עסק משפחתי לעסק גלובלי וכיו"ב.

רוב האנשים אינם אוהבים שינויים ומבצעים את עבודתם מתוך דפוס של הרגל בלי לבחון האם תהליך מסוים הוא טוב או רע לעסק. לרוב, בעת קבלת החלטות לשינויים בעסקים ותיקים אנו נתקלים בחסמים רבים ובפסימיות מצד חברי הצוות הוותיקים. לאור זאת אנחנו עובדים בשיטה המרושתת ובטרם בונים תכניות עבודה ואסטרטגיה אנו משתפים את העובדים ומבצעים סקרים ומשובים רבים על מנת ללמוד את העסק ואת המגבלות הקיימות והצפויות לנו בתהליך.

בעל עסק ומנכ"ל יקר, לפני שאתה מתכנן שינויים בחברה פנה אלינו לקבל הכוונה ואל תשכח שבתהליך קבלת ההחלטות אינך חייב להיות לבד.

 

שתפו: